09197180206  
شناسه : رمز عبور :
 

 


فروشگاه محصولات و کتابهای نمایشگاهی
کتابهای نمایشگاهی خود را از اینجا تهیه كنيد .
http://shop.ariafair.com

عبارت مورد نظر را جهت جستجو وارد نمائید :

 

 
 
 
   

تعرفه  تبلیغات :

بانک جامع اطلاعات نمایشگاهی ایران بعنوان بزرگترین و جامع ترین مرکز تبادل اطلاعات نمایشگاهی ایران با ارائه آخرین تقویم نمایشگاهی ایران , آخرین اخبار نمایشگاهی ایران و جهان , بانک مقالات نمایشگاهی و ارائه لیست کلیه شرکت کنندگان در نمایشگاههای تهران و جمع آوری و نمایش لیست کلیه مراکز و مجریان نمایشگاهی محیطی ، مناسب و کاملا تخصصی را برای تبلیغات شما فراهم آورده است. بی شک کلیه متخصصین صنعت نمایشگاهی و شرکتهای ارائه دهنده خدمات در نمایشگاهها از نمایش خود در تخصصی ترین و پربازدیدترین سایت نمایشگاهی ایران لذت خواهند برد. بانک جامع اطلاعات نمایشگاهی ایران  با توجه به تعداد بازدیدهای خود، امکان قرار دادن لینکها و تصاویر تبلیغاتی را فراهم آورده است. با توجه به رشد هر روزهء کاربردهای اینترنت در داخل ایران این فضای تبلیغاتی گسترده تر و پیشرفته تر خواهد شد. و در نهایت با تجمیع کلیه شرکتهای مرتبط نمایشگاهی این پایگاه بعنوان دایره المعارفی جامع در زمینه صنعت نمایشگاهی درخواهد آمد.

بانک جامع اطلاعات نمایشگاهی ایران تعرفه تبلیغاتی خود را به صورت زیر ارائه می دهد:

1.       صفحه اصلی

 موقعیت آگهی

نمایش

سایز آگهی (پیکسل)

هزینه ماهیانه

بنر طلائی

صفحه اول

500*223

3.000.000 ریال

بنر نقره ای

کلیه صفحات

238*128

1.500.000 ریال

تبلیغات متنی سمت چپ پائین بخش بنرنقره ای 

کلیه صفحات

300 *85   

400.000 ریال

در صورت سفارش آگهی برای شش ماه 10 ٪  و برای یکسال 20% تخفیف لحاظ خواهد شد.

تبلیغات متنی صفحه اول شامل تخفیف نمی گردد.

2.       صفحات داخلی :

کلیه شرکت کنندگان و  مجریان برگزاری نمایشگاههای داخلی ، و ارائه دهندگان خدمات نمایشگاهی میتوانند در آگهی های  ویژه و اختصاصی دارای  صفحات اختصاصی با امکان قرار دادن تصویر و ارائه اطلاعات کامل شرکت و لینک آگهی به وب سایت خود باشند.

 تعرفه خرید صفحات ویژه و اختصاصی :

 

 نوع آگهی

صفحات نمایش

هزینه برای یکسال

تخفیفات

 آگهی اختصاصی

 صفحات داخلی مرتبط مخصوص مشارکت کنندگان نمایشگاهی

 1.500.000ریال

در صورت درج بنر تبلیغاتی در صفحه اصلی سایت این صفحه بصورت رایگان برای شرکتها فعال خواهد شد

 آگهی اختصاصی ویژه مجریان و مراکز نمایشگاهی و شرکتهای خدمات نمایشگاهی

 ردیفهای اول صفحات داخلی مرتبط مخصوص مجریان و ارائه دهندگان خدمات نمایشگاهی

4.000.000  ریال

در صورت درج بنر تبلیغاتی در صفحه اصلی سایت این صفحه در طول مدت قرارداد بصورت رایگان برای شرکتها فعال خواهد شد

در صورتی که شرکتی در طول یکسال بیش از یک نمایشگاه شرکت کرده باشد و خواهان ثبت آگهی در بیش از یک آگهی باشد مبلغ 15٪ تخفیف نیز به صفحات بعدی تعلق خواهد گرفت.

آگهی اختصاصی که معمولا با رنگ نقره ای و درج عبارت VIP  در کنار آن نمایش داده میشود دارای امکانات کامل یک وب سایت  اختصاصی شامل : اطلاعات کلی شرکت خدمات و محصولات- کاتالوگ محصولات و خدمات ( با امکان دانلود کاتالوگ شرکت توسط بازدید کنندگان) صفحه مربوط به معرفی مشتریان شرکت  -گالری عکس (با امکان قراردادن 10 عدد عکس در اندازه های استاندارد و صفحه مخصوص تماس با ما می باشد.

آگهی های اختصاصی که معمولا با رنگ طلائی نمایش داده می گردند تمامی امکانات آگهی های ویژه را دارند با این تفاوت که این آگهی ها معمولا در بالای آگهی های دیگر به نمایش در آمده و ترتیب حروف الفبائی برای آنها رعایت نمی شود و بازدید کنندگان در ابتدا با این شرکتها آشنا میشوند.

 

  * کلیه هزینه ها به ریال و سایز ها به پیکسل می باشد.

  شرایط:

3.       آگهی های بنر طلائی به صورت چرخشی خواهند بود. یعنی در محل حداکثر 4 آگهی به صورت چرخشی با شرایط زیر به نمایش در می آید:

·          با هربار refresh آگهی عوض می شود.

·          در صورت ثابت بودن صفحه پس از 10 ثانیه آگهی عوض می شود.

4.       قراردادهای سالانه بنرهای تبلیغاتی به ازای هر سال شامل 20%  تخفیف خواهند شد.

5.       تسویه حساب هر قرارداد در مدت زمان یک سوم اولیه زمان قرارداد انجام می شود.

6.       برای قراردادهای چند ساله، از ابتدای هر سال 15% به قیمت ماهانه اضافه می‌شود.

7.       آگهی به آدرس موردنظر مشتری لینک خواهد شد.

8.       هزینه طراحی جداگانه محاسبه خواهد گردید.

 امکانات اضافه:

 برای قراردادهای طولانی مدت(بیش از سه ماه ) تعویض رایگان طراحی آگهی در هر ماه (برای یکنواخت نشدن آگهی و جلوگیری از دلزدگی )

نحوه پرداخت :

قبل از هر چیز  ضمن تماس با دفتر این شرکت و کسب اطلاعات لازم از مبلغ دقیق هزینه آگهی مورد نظر خود اطمینان حاصل نمائید.

شماره تلفنهاي مستقيم   44603149- 44603542 و همراه 09197180206 و پاسخگوی شما عزیزان می باشد. ضمنا شما میتوانید از هر نقطه كشور به يكي از شعب بانك ملی مراجعه كرده و بهاي كل سفارشهاي خود را  به صورت فيش نقدي به شماره حساب  0328540018003 بانك ملي واريز و يا از طريق انتقال به كارت شماره    6037991153785468   بنام خانم نازنین کرم زاده  واریز نمائید .

امکان واریز مبلغ از طریق خود پرداز بهترین راه برای ارسال هزینه سفارشات شما می باشد.  برای این منظور می توانید گزینه "انتقال" را از خودپرداز انتخاب کرده و بسته به نوع کارت خود به شماره حساب  فوق مبلغ را منتقل سازید. شماره کارت حساب  بانک  ملی برای انتقال دستگاه عابر بانك به دستگاه عابر بانك  در زیر آورده شده است. که از روی رسید می توانید نام   " نازنین کرم زاده  " را مشاهده نمائید.  شماره ملی کارت برای انتقال از خودپرداز عبارت است از :

-   6037991153785468   بنام خانم نازنین کرم زاده


بعد از انتقال کافی است شماره ارجاع مندرج روی کاغذ رسید خودپرداز را  اطلاع  دهید تا بلافاصله اقدام لازم جهت درج آگهی مورد نظر شما فراهم گردد .