09197180206  
شناسه : رمز عبور :
 

 


فروشگاه محصولات و کتابهای نمایشگاهی
کتابهای نمایشگاهی خود را از اینجا تهیه كنيد .
http://shop.ariafair.com

عبارت مورد نظر را جهت جستجو وارد نمائید :

 

 
 
 
   

ثبت اطلاعات نمایشگاه

مجری برگزاری نمایشگاه هستید ؟ مرکز نمایشگاهی هستید ؟ اطلاعات نمایشگاه شما در سایت وجود ندارد ؟ از طریق این قسمت می توانید اطلاعات نمایشگاه خود را ثبت نمائید.

 توجه داشته باشید که برای ثبت نمایشگاه خود می بایست در سایت عضو باشید. در صورتی که عضو سایت هستید اینجا کلیک نمائید تا وارد سایت شوید. در غیر این صورت از طریق فرم زیر بصورت رایگان در سایت عضو شوید و پس از ورود به سایت مجددا اقدام نمائید.

مزایای عضویت

فرم عضویت رایگان در بانک جامع اطلاعات نمایشگاهی ایران

ورود کلیه اطلاعات الزامی می باشد. لطفا در هنگام ورود اطلاعات دقت نمائید.

 

پست الکترونیک :
شناسه کاربری :
رمز عبور :
تائید رمز عبور :
کد امنیتی بالا را وارد کنید

ایمیلی را وارد نمایید که در حال حاضر فعال باشد . دقت داشته باشید که مکاتبات ما از طریق این ایمیل و بخش صندوق پیامها* در سایت انجام می شود. از وارد کردن www در ابتدای ایمیل خودداری نمایید .

برای استفاده از امکانات مختلف سایت به شناسه کاربری نیاز خواهید داشت. لطفا در انتخاب این گزینه‌ ، دقّت نمائید. این بخش قابل اصلاح و تغییر نیست. شناسه کاربری انتخابی می‌تواند شامل حروف و اعداد باشد. بین حروف از علائم دیگری مثل فاصله .کاما و ... استفاده نکنید. شناسه کاربری حتما باید با حروف آغاز شود.

این سئوال جهت شناسایی شما در مواقع هک شدن پروفایل ، فراموشی کلمه عبور و یا بروز هر گونه اختلال در دسترسی به پروفایل تان کاربرد خواهد داشت. توجه داشته باشید که سئوال امنیتی را با دقت پاسخ دهید، چرا که این سئوال یکبار بیشتر پرسیده نخواهد شد و امکان ویرایش پاسخ نیز مقدور نمی باشد. سئوال امنیتی و پاسخ آن را بخاطر بسپارید چون هیچکدام مجددا قابل مشاهده نخواهد بود.لطفا پاسخی را انتخاب کنید که یادآوری آن برای شما آسان و حدس آن برای دیگر افراد به راحتی امکان پذیر نباشد .

وارد نمودن شماره تلفن همراه به منزله استفاده نمودن از امکانات و خدمات پيام کوتاه مي باشد و قابل مشاهده توسط اشخاص نمی باشد.

این بخش برای جلوگیری از سیستم ثبت خودکار ماشین است. لطفا کلمه درون شکل را وارد کادر متنی کنید.