09197180206  
شناسه : رمز عبور :
 

فروشگاه محصولات و کتابهای نمایشگاهی
کتابهای نمایشگاهی خود را از اینجا تهیه كنيد .
http://shop.ariafair.com

عبارت مورد نظر را جهت جستجو وارد نمائید :

 

 
 
 
   

آرشیو

 

برگزاری دهمین نمایشگاه دام، طیور، آبزیان، دامپزشکی و صنایع وابسته در قزوین - تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۳
مديرعامل شركت نمايشگاه‌های بين‌المللی استان قزوين اعلام کرد: دهمین نمایشگاه دام، طیور، آبزیان، دامپزشکی و صنایع وابسته از چهارم بهمن‌ماه به مدت 4 روز برگزار می‌گردد.

برپایی یازدهمین نمایشگاه کتاب خوزستان در 7 بهمن - تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۳
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با اشاره به به یازدهمین نمایشگاه کتاب استان خوزستان گفت: این نمایشگاه از روز هفتم بهمن ماه به مدت پنج روز در محل نمایشگاه های بین المللی خوزستان برگزار می شود.

شهر آفتاب فضای نمایشگاهی نوینی است - تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۳
نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران با اشاره به بالا بودن کیفیت نمایشگاه تهران پلاست گفت: این نمایشگاه از سطح بالایی برخوردار است زیرا صنعتگران با علاقه و انگیزه زیادی در این نمایشگاه مشارکت کردند.

نمایشی از توانایی های صنعت خودرو در اصفهان - تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۳
سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت خودرو از 5 تا 8 بهمن ماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان برگزار خواهد شد.

افتتاح نخستین نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی و ماشین آلات وابسته در گلستان - تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۳
نخستین نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی و ماشین آلات وابسته از امروز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان در گرگان گشایش یافت.

هشتمین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی در و پنجره برگزار می شود - تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۳
هشتمین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی در و پنجره در تهران در 21 هزار متر مربع و با مشارکت 58 شرکت خارجی 5 بهمن آغاز به کار می‌کند.

برگزاری اولین نمایشگاه بانک ، بورس و بیمه و سومین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری - تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۳
اولین نمایشگاه بانک ، بورس و بیمه و سومین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری با حضور مسئولین استان خراسان از تاریخ ۲۹ دی لغایت ۲ بهمن ، به مدت چهار روز در محل نمایشگاه های بین المللی مشهد دایر می باشد.

چهارمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی برگزار می شود - تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۳
چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی، با برگزاری بخش‌های ویژه در محل نمایشگاه‌های بین المللی شهرداری تهران از روز شنبه ۲۳ بهمن ماه توسط سازمان فضای مجازی سراج برگزار می‌شود.

امضای تفاهم نامه میان نمایشگاه بین المللی یزد و اندونزی/ - تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۳
میان شرکت نمایشگاه‎‎های بین المللی و تجاری استان یزد با کشور اندونزی به منظور استحکام روابط بویژه در حوزه صنعت و معدن و چوب، تفاهم نامه همکاری امضا شد.امضای تفاهم نامه میان نمایشگاه بین المللی یزد و اندونزی/

نمایشگاه دام و طیور در قزوین برپا می شود - تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۳
مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی قزوین گفت: دهمین نمایشگاه دام، طیور ،آبزیان، دامپزشکی و صنایع وابسته چهارم بهمن ماه در قزوین برگزار می شود.

12345678910...